Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Kurs Nowe Życie na Karłowicach - 14-16.12.2018

W dniach 14 -16 grudnia 2018 roku w parafii Św. Antoniego we Wrocławiu – Karłowice odbył się ostatni w tym roku kurs Nowe Życie prowadzony przez Szkołę Ewangelizacji Św. Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu. W kursie uczestniczyło 24 osoby oraz ekipa założona z członków wspólnot "Dom na Skale" i św. Charbela.

Jezus dał nam doświadczyć swojej Miłości, uzdolnił nas do rozpoznania naszej grzeszności i Zbawienia płynącego z Jego krzyża. Pan przymnażał nam wiary oraz chęci do nawrócenia aby przyjąć Jezusa jako swojego Pana, otworzyć się na dar Ducha Świętego i doświadczyć, że Jezus jest żywy i obecny we wspólnocie swojego Kościoła.

 

We wszelkich owocach tego kursu niech Jezus będzie uwielbiony.

 

Poniżej świadectwa niektórych uczestników kursu:

 

Moje najważniejsze doświadczenie z tego kursu to bliskość z Bogiem! Narodzenie się na nowo. Odkrywanie w sobie na nowo, że Bóg mnie kocha jako grzesznika! Mogę prosić o dary Ducha Świętego bez ograniczenia, za darmo!

Mariusz

Otrzymałam doświadczenie miłości Boga, która mimo mojej grzeszności nadal mnie przenika. Duch Święty mówił do mnie słowem innych ludzi. Bóg jest moim przewodnikiem. Mam zamiar zbudować i umocnić swoją wiarę i głosić dobrą nowinę wszystkim do których zostanę posłana.

Kasia

Nie jestem sama, Bóg zawsze postawi kogoś na mojej drodze. Nie chcę już dłużej siedzieć na kanapie. Bóg stworzył mnie do większych rzeczy. To on jest drogą i światełkiem w tunelu i muszę się dzielić tą wiedzą z innymi- którzy nadal Go szukają.

Ewelina

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dużo płakałam, nie umiałam powstrzymać łez, aż chciałam szlochać. To nie były bolesne łzy, lecz łzy pojednania z Bogiem, łzy wybaczenia, łzy powracającego syna marnotrawnego, który został przyjęty z miłością i radością przez swojego Ojca. Chwała Panu!

Anna