Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Nowe Życie - wrzesień 2015

25-­27 września 2015 r. na ulicy Katedralnej 4, we Wrocławiu przeżywaliśmy Kurs Nowe Życie, prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Św. Apostołów Piotra i Pawła. Wraz z ekipą w kursie uczestniczyło 68 osób. Był to czas w którym mogliśmy doświadczyć miłości Boga Ojca, zbawienia, który mamy w Jezusie Chrystusie oraz mocy Ducha Św, który przenikał nasze serca. Chwała Panu, który działał z mocą pośród Nas! Zapraszamy do przeczytania świadectw uczestników rekolekcji.

Podczas rekolekcji faktycznie spotkałam się z Ojcem, który „umiłował mnie miłością odwieczną”, Chrystusem, któremu jednocześnie wierzę i uczę się nie wątpić, oraz Duchem Świętym otwierającym serce na uwielbienie.
Iwona, 34

Kurs Nowe Życie to była dla mnie przede wszystkim decyzja iż oddaję Jezusowi panowanie nad 100% mojego życia. Ceną za to jest oddanie i pozbycie się wszystkiego co oddziela od Jego miłości. Okazuje się, że to wcale nie takie proste aby wyzbyć się ego i postawić Jezusa w centrum.
Daniel, 37


Doświadczyłam ogromnej potrzeby Miłości Bożej, by przyjmować ją, naprawdę poza tym co uważam o sobie, Bóg miłuje mnie taką jaką jestem nawet z moją bylejakością i nieumiejętnościami. Trudno to uświadomić sobie, albo muszę to sobie powtarzać codziennie: Bóg mnie miłuje!
Beata, 39Ja dzięki kursowi dostałam prawdziwie nowe życie. W którym tak naprawdę zamieszkał Jezus Chrystus, mogłam to czuć przez cały kurs. W piątek doświadczyłam prawdziwej i pięknej, bezwarunkowej miłości Ojca. W sobotę doznałam oczyszczenia i wyzwolenia. Moje serce poczuło wspaniały pokój i radość. Ten dzień będzie dla mnie szczególny, bo tego dnia narodziłam się na nowo do życia z moim Zbawicielem i podjęłam decyzję że już chcę tylko z Nim iść przez życie w prawdzie i miłości do Niego, siebie i innych ludzi. A niedziela to czas dopełnienia i doświadczenia , że jeśli idziesz z Jezusem to Duch Święty wylewa się na ciebie i może zdziałać w tobie cuda. Przez całe życie, a będzie to parę lat, nie doświadczyłam tak namacalnie wielu wspaniałych rzeczy. Wiem, dziś na pewno zaczynam NOWE życie w Jezusie Chrystusie i z Jezusem Chrystusem. Chwała Panu!
Magdalena, 32

Doświadczyłam osobistego spotkania z Bogiem miłującym, przebaczającym, dającym nowe życie w pokoju o radości, z Bogiem, który nieustannie czeka na mnie z otwartymi ramionami pełnymi ciepła i miłości bezwarunkowej.
Mieczysława, 54