Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

NOWE ŻYCIE - marzec 2015

foto1

W dniach 20-­22 marca 2015 roku we Wrocławiu przeżywaliśmy Kurs Nowe Życie, prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Św. Apostołów Piotra i Pawła. Wraz z ekipą w kursie uczestniczyło 67 osób. Był to czas w którym mogliśmy doświadczyć Bożej Miłości oraz Bożego zbawienia poprzez osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem Zmartwychwstałym, który dotykał i przemieniał nasze serca.

Chwała Panu, który działał z mocą pośród Nas!

Świadectwa:
Na kursie doświadczyłam tego, że Pan jest żywy, obecny i działa... i że mimo swojej grzeszności, wad i upadków On mnie kocha, jest przy mnie i przygarnia mnie. Podjęłam decyzję, by od dziś na Nim – na Skale ­ budować moje życie rodzinne, moje relacje, bo to On jest jedynym Panem i Zbawicielem „Jemu ufam i bać się nie będę.” Chwała Panu!

Karina

 

Kurs dał mi wiarę w siebie. Wiarę w tę miłość, którą daje mi Bóg. Wiarę w wolność, wiarę w przebaczenie Boga, wiarę w to, że mogę wszystko z Bogiem. Kurs dał mi poczucie, że nie jestem sama, że nie warto pokładać ufności w człowieku, że tylko w Nim jest siła i moc, uzdrowienie i łaska.
Ania 26 lat

Dzięki kursowi zrozumiałem, że sam nie jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkim, że czasem trzeba dać działać Panu Bogu i zdać się na Jego miłość i wiarę we mnie, ponieważ Bóg ma swój plan.
Marcin, 30 lat

Na kursie uświadomiłem sobie, że Bóg mnie kocha, co najcenniejsze, że kocha mnie takim jakim jestem i że nigdy nie przestanie mnie kochać. Otrzymałem najcenniejszy dar – dar nowego życia za darmo. Chwała Panu za to.

Robert, 43 lata