Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Nowe Życie - grudzień 2014 - Kraków

out

W dniach od 12 do 14 grudnia 2014 r. nasza Szkoła Nowej Ewangelizacji prowadziła Kurs Nowe Życie w Krakowie. Zostaliśmy tam zaproszeni przez O. Pawła Drobota, redemptorystę. Kurs przygotowaliśmy wraz z ludźmi z dwóch krakowskich wspólnot, a w modlitwie wstawienniczej podczas trwania kursu pomagały nam osoby z trzeciej wspólnoty. Tak więc ekipa kursu zrzeszała osoby z czterech środowisk i po raz kolejny mogliśmy doświadczyć wspaniałej jedności, którą buduje wśród nas Duch Święty. W kursie uczestniczyło około 80 osób. Był to piękny czas spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem i doświadczania Jego działania.

Chwała Panu w tym cudownym czasie!

 

Poniżej zamieszczamy kilka świadectw, więcej znajdziesz w dziale Ewangelizacja-> Świadectwa.

 PC147515-1PC147515-8

Zrozumiałem, że Bóg mnie kocha. Jest najważniejszy w moim życiu. Jest mi łatwiej teraz z Nim.

Janusz, 49 lat

Nie da się tego streścić na jednej kartce. Jezus całkowicie zmienił moje myślenie i moje życie. Powiedział mi, że On jest w centrum i że nie ma większej miłości! Że zabiera wszystko co było do tej pory, ze mam sobie wybaczyć, bo On już dawno to zrobił. Jezus jest moim Panem, nie interesuje mnie już przeszłość i przyszłość. Oddaję Mu swoje życie. Chwała Panu!

PS. Jezus mówi w ciszy.

Kiedyś myślałam, że największa miłość jaka może mnie spotkać, jest miłość do chłopaka, którą zniszczyłam. Bóg to zabrał ode mnie. Pokazał mi, że nie ma większej miłości, niż Jego miłość. No nie ma!

Iza, 21 lat

PC147515-11